Banery / Siatki


Jeśli reklama w wielkim formacie, to najlepszym rozwiązaniem będzie baner lub siatka. A dlaczego? Montowane są wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości umieszczenia stałej reklamy, zarówno w środku jak i na zewnątrz budynków. Ciekawa grafika umieszczona na tak dużym formacie z pewnością będzie przyciągać wzrok. Specjalna technika ich wykonania zabezpiecza je przed działaniem czynników atmosferycznych i gwarantuje długoterminową ekspozycje.

Banery wykonujemy w formie jednostronnych lub dwustronnych, zarówno matowe jak i błyszczące w dowolnie wybranym przez Klienta rozmiarze.

Siatka mesh idealnie sprawdza się jako forma reklamy wielkoformatowej montowana najczęściej na elewacjach i rusztowaniach. Jej niewątpliwym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, a przy tym gwarantuje swobodną cyrkulację powietrza, światła i dźwięku. Dostępna w różnych rozmiarach dostosowanych do indywidualnych wymagań naszych Klientów, wśród których znaleźli się deweloperzy, producenci mebli, firmy prywatne oraz instytucje państwowe.

Zapraszamy do zapytań ofertowych. 

Napisz kilka słów o swoim projekcie, by otrzymać niezobowiązującą ofertę.