Przewodniki


Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? IDG zaprasza do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków świata. Dzięki nam nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych przewodników turystycznych oraz tematycznych, nasze publikacje są wielokrotnie wznawiane, co świadczy o ich wyjątkowych walorach estetyczno-poznawczych.
Najczęściej stosowane formaty przy składzie i druku przewodników to A6, A5, DL, B5 (165x235 mm) oraz 210x210 mm, dodatkowo na życzenie Klienta możemy wykonać i zaprojektować dowolny format, od A7 do B4, w oprawie klejonej, spiralowanej lub szytej zszywkami. Posiadamy też wiele możliwości uszlachetniania druku (lakier offsetowy, lakier dyspersyjny, lakier UV, folia błysk, folia mat, folia soft touch i inne) oraz niestandardowe dodatki: doklejane kieszonki na płyty lub mapy, tłoczenie na okładce, insert dodatkowych materiałów do publikacji itp.
Na życzenie Klienta wykonujemy również zdjęcia konkretnych obiektów i atrakcji turystycznych. Tłumaczymy też teksty na języki obce.
Zapraszamy do obejrzenia gotowych realizacji.

Zapraszamy do zapytań ofertowych. 

Napisz kilka słów o swoim projekcie, by otrzymać niezobowiązującą ofertę.