Koperty życia


Chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z oferty dotyczącej tzw. Koperty Życia. Jest to produkt przeznaczony głównie dla seniorów, osób niepełnosprawnych oraz cierpiących na różne schorzenia. Ma na celu łatwą i szybką identyfikację dolegliwości na jakie cierpi pacjent, w przypadku interwencji służb medycznych w domu pacjenta.

Koperta Życia składa się z ulotki informacyjnej, karty pacjenta, naklejek oraz ewentualnie magnesu. Wszystko jest umieszczone w przezroczystej kopercie, którą trzyma się przeważnie w lodówce lub innym miejscu, które łatwo można zlokalizować i oznaczyć magnesem lub naklejkami, informującymi o umiejscowieniu tej koperty. W przypadku gdy np. osoba zasłabnie i służby medyczne nie będą miały jak szybko ustalić na jakie dolegliwości cierpi pacjent i jakie bierze leki, wtedy z pomocą przychodzi właśnie Koperta Życia. Na karcie informacyjnej pacjenta umieszcza się wszystkie potrzebne w takich przypadkach informacje – na co pacjent choruje, jakie ma alergie, jakie bierze leki itp. Często takie informacje mogą uratować życie. Naklejki i magnes służą oznaczeniu miejsca gdzie znajduje się Koperta Życia – chodzi o to, żeby umieścić je w miejscu, jak najbardziej widocznym, aby służby medyczne lub osoba udzielająca pomocy mogły zauważyć taką informację.

Koperty Życia oferujemy głównie w dwóch wersjach, jednak skład takiej koperty można ustalić indywidualnie, zależnie od potrzeby.

Zapraszamy do zapytań ofertowych. 

Napisz kilka słów o swoim projekcie, by otrzymać niezobowiązującą ofertę.