Kalendarze


Kalendarze są idealnym nośnikiem reklamy, ich siła przekazu jest bardzo duża, ponieważ w ciągu roku patrzymy na nią wielokrotnie. Wybór kalendarzy w naszej ofercie jest ogromny, od najmniejszych tzw. kalendarzyków listkowych, poprzez kalendarze trójdzielne, a kończąc na dużych kalendarzach ściennych, które przyciągają uwagę dzięki unikatowej grafice. Dzięki personalizacji i uszlachetnieniom można sprawić, że każdy kalendarz na długo pozostanie w pamięci kontrahenta i będzie wspaniałą wizytówką firmy czy urzędu.

W IDG OFERUJEMY

Kalendarzyki listkowe, tzw. Biznes karty
Kalendarzyki listkowe to świetny pomysł na niezobowiązujący upominek, który będzie służył cały rok. Z jednej strony posiada kalendarium, a z drugiej może zostać zamieszczona reklama i dane firmowe. Nasze kalendarzyki listkowe drukujemy dwustronnie na kartonie 350 g z folią mat lub błysk, by zwiększyć trwałość produktu. Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne w przypadku kalendarzyków jest bardzo ważna, ponieważ używamy ich przez przez cały rok.

Kalendarze jednodzielne i trójdzielne
Kalendarze trójdzielne wiszą się głównie w biurach lub urzędach,  charakteryzują je trzy odrębne kalendaria prezentujące aktualny miesiąc pośrodku. Kalendarz trójdzielny jest bardzo praktycznym rozwiązaniem: daje podgląd na cały kwartał, a na samej górze mamy miejsce na reklamę w formie profesjonalnej grafiki prezentującej firmę. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Kalendarze jednodzielne składają się z dwóch części, gdzie góra jest miejscem do umieszczenia grafiki, a na dole mamy dwunastomiesięczne kalendarium. W komplecie z kalendarzem trójdzielnym i jednodzielnym otrzymujesz plastikowy przezroczysty pasek z czerwonym okienkiem do wskazywania aktualnego dnia miesiąca. Na życzenie Klienta możemy wykonać kalendarze czterodzielne oraz ze spiralowaną główką. Do wszystkich kalendarzy możemy dołączyć pudełko tekturowe lub kopertę papierową, zawierającą nadruk firmowy. Zapewniamy też insertowanie do kopert lub pudełek.

Kalendarze spiralowane
Kalendarze spiralowane oferujemy są w dwóch wersjach: jako siedmioplanszowe i dwunastoplanszowe, jest to najbardziej popularny rodzaj kalendarzy ściennych.   Kalendarze spiralowane  bardzo atrakcyjne wizualnie: duża przestrzeń na reklamę graficzną sprawia, że cieszą się dużym powodzeniem wśród Klientów.  Wykonujemy je w wielu formatach - od A4 aż po B1,  zapewniamy profesjonalny indywidualny projekt i możliwość uszlachetnień.

Kalendarze ścienne
Kalendarze ścienne również drukujemy zazwyczaj w dużych  formatach: B2 lub B1, charakteryzują się dużą ilością miejsca na reklamę - zazwyczaj kalendarium zajmuje zaledwie ułamek strony. Dzięki profesjonalnemu projektowi graficznemu kalendarze ścienne cały rok przyciągają wzrok wisząc na ścianie.

Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe to bardzo wygodne kalendarze podręczne, dzięki którym można zaplanować cały dzień. Charakteryzują się dużą ilością wolnego miejsca, które przeznaczone jest do całodniowych notatek. Oferujemy wiele różnych formatów oraz opraw kalendarzy,  łącznie z oprawa indywidualną, czyli drukowaną grafiką reklamową.

Gwarantujemy najwyższą jakość projektu i druku! 

Zapraszamy do zapytań ofertowych.

 

Co otrzymasz w IDG?

  • Nielimitowany projekt graficzny
  • Pomoc na każdym etapie przygotowania projektu
  • Wysoką jakość druku
  • Ustalony termin realizacji

 

Napisz kilka słów o swoim projekcie, by otrzymać niezobowiązującą ofertę.